Nasza szatnia

Nasza funkcjonalna, estetyczna i wypełniona zielenią szatnia.

Dyplomy

Dzieci pod kierunkiem nauczycieli uczestniczą w wielu konkursach oraz akcjach charytatywnych, czego odzwierciedleniem są uzyskane dyplomy.

Zajęcia plastyczne

Zajecia plastyczne są okazją do rozwijania zdolności, odkrywania talentów oraz pobudzania wyobraźni dzieci.

Zajęcia rytmiki

Zajęcia rytmiki są doskonałą zabawą, a jednocześnie rozwijają słuch, poczucie rytmu, ekspresję.

Zabawa klockami

Zabawa

Sale przedszkolne są słoneczne i bogato wyposażone w kolorowe zabawki, które inspirują do wesołej zabawy.

Zabawa z chustą

Zabawy w sali rekreacyjnej

Basen z piłkami

W naszej sali rekreacyjnej korzystając z atrakcyjnych pomocy , takich jak: suchy basen z piłeczkami , kolorowe materace, dzieci mają możliwość zaspokajania potrzeby aktywności ruchowej.

Basen

Cotygodniowe wyjazdy na basen, połączone z nauką pływania, to jedna z wielu atrakcji oferowanych przez przedszkole.

Występ w DPS

W myśl hasła przewodniego "Niesiemy radość i uśmiech drugiemu człowiekow i", dzieci często goszczą w Domu Pomocy Społecznej i  Zakładzie Pielęgnacjyjnym, gdzie mają okazję przedstawić przygotowany program artystyczny i wręczyć własnoręcznie wykonane upominki.

Występ dla przedszkola

Dzieci chętnie prezentują swoje umiejetności, przygotowując niespodzianki dla najbliższych oraz nauczycieli i przedszkolnych kolegów.

Występ w DPS

Występ dzieci 6-letnich z grupy "Słoneczka" i z Kółka Muzyczno-Tanecznego, na IV Integracyjnym Przeglądzie Twórczości Artystycznej - 2005 w D.K "Jubilat".