NASZA GAZETKA

Nasza przedszkolna gazetka "PUCHATEK", jest kwartalnikiem . Powstała z inicjatywy nauczycieli mgr Katarzyny Donosewicz, Jolanty Krzysteczko, Ewy Pieróg, Renaty Siwy. Redagujemy ją przede wszystkim z myślą o rodzicach, po to by sprawy przedszkola, takie zwykłe i codzienne nie były im obce. W "PUCHATKU" zawarte są wszelkie wydarzenia, które mają miejsce w naszej placówce , porady dla rodziców, wierszyki, ciekawe i niepowtarzalne wypowiedzi dzieci a także nowinki i ciekawostki z życia przedszkolaków.

Jest także coś dla milusińskich. W każdej edycji znajdują się kolorowanki, krzyżówki lub przykłady ciekawych gier. Na uwagę zasługuje kącik kulinarny, gdzie opracowano najsmaczniejsze przepisy na ciasta. Przedszkolna gazetka, zdecydowanie lepiej spełnia swoją rolę niż przedszkolna tablica ogłoszeń, którą rodzic nie zawsze ma czas przeczytać uważnie, a jednocześnie nie może zabrać jej do domu. "PUCHATEK" już od pierwszego numeru cieszy się dużym powodzeniem wśród rodziców i dzieci. Każdy numer rozchodzi się błyskawicznie i jest czytany z wielkim zainteresowaniem.

Warto zaznaczyć, że pieniądze pozyskane ze sprzedaży gazetki przekazywane są na rzecz Tarnogórskiego Stowarzyszenia "Serdeczni".